CYFROWA AKADEMIA
 
 
KURSY
 

 

Twórcy gier: Junior

Kursanci odkryją świat programowania dzięki tworzeniu gier komputerowych. Podczas trwania kursu, nawet najmłodsi adepci programowania nauczą się poprzez zabawę rozwiązywać problemy natury logicznej. Poznają także tajniki tworzenia prostych gier komputerowych w oparciu o przyjazny system programowania Drag&Drop – stworzony z myślą o najmłodszych programistach. Priorytetem kursu jest nauka rozwiązywania napotykanych problemów, pobudzenie wyobraźni i zaszczepienie pasji do tworzenia gier.

dla: Początkujących
wiek: 8-11 lat
programy: KODU GAME LAB, SCRATCH, HOUR OF CODE
cena: 150 zł* miesięcznie/ 1125 zł* rocznie (30 godzin)

* Dla szkoły Warszawa Ursus cena wynosi 190 zł miesięcznie
Twórcy gier i aplikacji


Studenci tego kursu zapoznają się z najnowszymi technologiami tworzenia aplikacji i gier komputerowych. Poznają podstawy programowania i modelowania trójwymiarowego. Stworzą własną grę w oparciu o zaprojektowane przez nich założenia. Odkryją aspekty pracy zespołowej, a także zwiększą swoją wiedzę z zakresu matematyki i języka angielskiego.

dla: Wszyscy
wiek: 12-16 lat
programy: UNITY 3D, UNREAL ENGINE, CRY ENGINE
cena: 150 zł* miesięcznie/ 1125 zł* rocznie (30 godzin)

* Dla szkoły Warszawa Ursus cena wynosi 200 zł miesięcznie
LEGO ROBOTYKA I LATAJĄCE DRONY*


Absolwent Cyfrowej Akademii po kursie LEGO Robotyki i latających dronów odkryje świat tworzenia robotów. Zrozumie zasady projektowania przestrzennego i łączenia ze sobą wielu elementów, takich jak matematyka, technika, przyroda itp. Pozna najnowsze technologie pozwalające na programowanie i wykorzystanie latających dronów jako mobilnych powietrznych kamer. Wszystko to w przyjaznej atmosferze panującej w grupie i przyjemności z zabawy klockami LEGO.

*Drony dostępne w wybranych szkołach

dla: Wszyscy
wiek: 8-16 lat
programy: 123D Design, Lego Digital Designer, Lego Mindstorms, Arduino
cena: 150 zł miesięcznie/ 1125 zł rocznie (30 godzin)
Podstawy programowania


Kursanci podstaw programowania posiądą wiedzę niezbędną do zrozumienia funkcjonowania każdego stworzonego programu. Poznają zasady logiki, niezbędne każdemu programiście i nauczą się w sposób efektywny i zrozumiały posługiwać zmiennymi, pętlami, instrukcjami warunkowymi, co pozwoli im napisać własny złożony program. Udoskonalą także swoją wiedzę z zakresu matematyki i języka angielskiego. Nauczą się rozwiązywać problemy natury logicznej i poznają korzyści płynące z pracy w grupie.

dla: Wszyscy
wiek: 11-16 lat
programy: Dev C++
cena: 150 zł* miesięcznie/ 1125 zł* rocznie (30 godzin)

* Dla szkoły Warszawa Ursus cena wynosi 200 zł miesięcznie
CYFROWA PLASTYKA Z DRUKIEM 3D*


Zajęcia Cyfrowej Plastyki będą skupiały się na rozwijaniu kreatywności i jak najlepszym poznaniu narzędzi, jakie oferuje komputer każdemu młodemu artyście. Obróbka cyfrowa zdjęć, poznanie procesu powstawania animacji, modelowanie obiektów trójwymiarowych, a także zabawa z drukiem 3D.

*Druk 3D dostępny w wybranych szkołach

dla: Wszyscy
wiek: 8-14 lat
programy: GIMP, MeshMixer, Adobe Photoshop Elements, ArtRage, Sculptris, 123D Design, Druk 3D
cena: 150 zł miesięcznie/ 1125 zł rocznie (30 godzin)
 
 

 

 

 
 
WYSOKA JAKOŚĆ
 
 
GWARANCJA
 
SATYSFAKCJI
 

 
 
 
 
DOŚWIADCZENIE
 
 
OD LAT
 
NA RYNKU